درباره کتاب تابان

کتاب تابان را بیشتر بشناسید

توسعه روزافزون ابزارها و خدمات مبتنی بر دانش و فناوری، راه حل های جدیدی پیش روی همگان باز کرده است. امروزه فرهنگها بسیار به فناوری های رایج در خود وابسته شده اند. زمان بسیار اندک است و کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد. باید ظهور اینترنت را یکی از مهمترین وجوه پیشرفت تکنولوژی دانست.

شاید روزی خرید کردن از اینترنت برای خیلی از ما متصور نبود و یا در زمره کارهای بسیار لوکس قرار می گرفت. اما برای فرزندان امروز جهان قبلی (بدون اینترنت و مزایای آن) جای خوبی برای زندگی نبوده است.

بستر اینترنت فرصتی را برای همگان فراهم کرده تا ازاتلاف وقت و انرژی (و در واقع پول) در صف های خرید بازارهای سنتی و خرید کردن از میان انتخاب های محدود، دوری گزینند و در این بین وبسایت کتاب تابان به هم میهنان عزیز کمک خواهد کرد تا به ساده ترین روش ممکن کتابهای مورد علاقه خود را از طریق اینترنت خرید کرده و درب منزل تحویل بگیرند.

ما به دنبال ارائه و انجام ایده های نو در زمینه توزیع کتاب و محصولات فرهنگی در کشور هستیم تا از این رهگذر سهم کوچکی در اعتلای فرهنگ کتاب و کتابخوانی کشورمان داشته باشیم.

ارزش های ما کدامند؟

  • احترام به خواسته مشتری
  • یکپارچگی خدمات
  • پایبندی به اصول و روشها
  • همکاری صمیمانه
  • شفافیت و در دسترس بودن امور

سخنی از مدیریت وبسایت

درکتاب تابان هیچ گونه محدودیت جغرافیایی برای فعالیت های خود قائل نیست. ما اعتقاد داریم تمامی افراد در هر شرایط زمانی و مکانی می توانند بهترین خدمات را دریافت کنند چون شایسته آن هستند. بنابر این شما می توانید درهر کجای ایران که هستید به انبوه مشتریان کتاب تابان بپیوندید و ازخدمات ما بهره مند شوید.

شما همچنین میتوانید با استفاده از لینک های زیر در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید و کتاب تابان را بیشتر بشناسید

اینستاگرام

با فالو کردن پیج ما از نحوه کار ما و محصولات ما اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

پبج اینستاگرام کتاب تابان

تلگرام

با عضویت در کانال از نحوه کار ما و محصولات ویژه ما اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

کانال تلگرامی کتاب تابان